1. Gün: 30 OCAK 2020 PERŞEMBE

Perşembe günü akşam saat 00:00 da Kuşadası Saydam Poliklinik önünden, 00:30 da Söke tren garı önünden aracımız hareket edecektir.

 


2. Gün: 31 OCAK 2020 CUMA

Cuma günü sabahı yolda alacağımız kahvaltı molamızın ardından öğle saatlerinde varacağımız Antalya’ da ilk durağımız Antalya' nın ünlü doğa harikalarından Düden Şelalesi olacaktır. Eşine az rastlanır manzarası ve yeşillikleri olan Düden Şelalesi’ nde bol bol fotoğraf çekimi yaptıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Otelimizin imkanlarından faydalanmaya başlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Sherwood Resort Hotel' de olacaktır.

https://sherwoodhotels.com.tr/tr/


3. Gün: 01ŞUBAT 2020 CUMARTESİ

Cumartesi sabahı otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Manavgat’ a hareket ediyoruz. Muhteşem bir doğa manzarasına sahip olan Manavgat Şelalesinde alacağımız serbest zamanda fotoğraf çekimlerimizi yaptıktan sonra Side’ ye geçiyoruz. Ülkemizin hem tarihi hemde doğal güzelliklerinin içiçce geçtiği güzel Side ‘ de yapacağımız yürüyüşümüzün ardından deniz kenarında alacağımız serbest zamanda kahvelerimizi de içtikten sonra tekrar otelimize dönerek tüm gün otelimizin aktivitelerinden faydalanıyoruz.

https://sherwoodhotels.com.tr/tr/


4. Gün: 02 ŞUBAT 2020 PAZAR

Pazar günü otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Kaleiçine gidiyoruz.Antik çağ kalıntıları içeren önemli bir turizm noktası olan Kaleiçinde alacağımız serbest zaman sonrası dileyen misafirlerimizle Dünyanın en büyük akvayum komplekslerinden biri olan Akvaryuma giriyoruz. Akvaryumda da balıklar eşliğinde bol bol fotoğraf çekimi yaptıktan, su altının sihirli dünyasını keşfettikten sonra dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş - geliş ulaşım ve tüm çevre gezileri
 • 5* Sherwood Lara Otelde 2 gece HERŞEY DAHİL konaklama
 • Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, akşam yemeği ve tüm alkollü alkolsüz içecekler
 • Rehberlik
 • Seyehat Sigortası
 • Tüm otoban ve otopark giderleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde dışında alınacak olan tüm yiyecek ve içecekler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  30 Ocak
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  30.01.2020725.00 TL949.00 TL 699.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 11 Yaş 275.00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 499.00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri