1. Gün: 13 Kasım 2019 Çarşamba...

Çarşamba akşamı saat 20:30' da Kuşadası Egemed Polikliniği, 21:00 da Söke tren garı önünden siz değerli misafirlerimizi alarak İzmir - Manisa - Bursa yol güzergahını takip ederek ve gerekli molalarımızı alarak sabah erken saatlerde Bolu' ya varıyoruz.


2. Gün: 14 Kasım 2019 Perşembe...

Sabah erken saatlerde varacağımız Bolu tüneli çıkışında kahvaltı molamızın ardından Abant Gölü' ne doğru hareket ediyoruz. Abant gölü çevresinde aracımızla yapacağımız gezintimizin ardından göl kenarında yapacağımız keyifli yürüyüşümüzün sırasında bol bol fotoğraf çekimlerimizi de yaptıktan sonra aracımıza binip Devrek' e doğru yola çıkıyoruz. Devrek' te baston atölyelerini gezerek yapılışları hakkında bilgi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışverişlerini de yaptıktan sonra Amasra' ya doğru yola çıkıyoruz.Fatih Sultan Mehmet' in fethetmeye geldiği zaman " Lala, lala...Çeşm-i Cihan bumu ola!..." dediği Amasrayı önce Bakacak tepesinden kuşbaşı seyrettikten sonra şehir merkezine geçerek Kemere Köprüsü, Tavşan Adası, Direkli kaya, Kalesi, çekiciler çarşısı gezilerimiz tamamlayıp öğlen yemeğimizi de mesşhur balık ve Amasra salatasından oluşan menümüzden aldıktan sonra aracımızla buluşuyoruz. Bartın çevre yolundan Küre Dağları üzerinden Cam Terasa ulaşıyoruz. Eski tarihi sokakları, 18., 19. yy Osmanlı Evleri, Arastaları, Cinci Hanı ve Hamamı, Sadrazam İzzet Paşa Cami, Kaymakam Evi ile bizleri büyüleyecek olan Safranbolu' da rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra meşhur safranlı lokumu, safranlı kolonyası, baklavası, safranbolu evlerinden hediyeliklerimizi de aldıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz.  http://baglarsaray.com.tr/ 


3. Gün: 15 Kasım 2019 Cuma...

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Bolu' ya doğru yola çıkıyoruz. Bolu' da bizi bekleyen araçlarımız ile yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından bir doğa harikası olan YEDİGÖLLER' e varıyoruz. Nazlı Göl, İnce Göl, Sazlı Göl bizi karşılayacak ilk olarak. Yapacağımız keyifli yürüyüşümüzün ardından Balıklı Göl, Serin Göl, Derin Göl tarafınza ulaşıyoruz. Burada hep beraber önce Dilek çeşmesi ve şelalenin oraya giderek dileklerimizi diledikten sonra alacağımız serbest zamanda bol bol sonbahar güzelliğinin fotoğraflarını çekiyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte aracımızla buluşup Bolu' ya doğru dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bolu' da aracımızla buluşup otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.

http://karpalas.com/


4. Gün: 16 Kasım 2019 Cumartesi...

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Gölcük Gölüne doğru yola çıkıyoruz. Göl kenarında alacağımız serbest zamanda yürüyüşlerimizi yapıyoruz, kahvelerimizi içiyoruz...Ardından gizli bir cennet olan Maşukiye' ye gelerek alabalıkdan oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Dileyen miisafirlerimiz Maşukiye' de keyifli bir yürüyüş yapabilirler. Bol bol yeşillikler içerisinde fotoğraf çekimlerimizi yaptıktan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Sabaha karşı siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda indirerek bir dahaki KUŞADASI TOURS seyahatinde buluşmak üzere iyi dileklerimizle ayrılıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş - geliş ulaşım ve tüm çevre gezileri
 • Yalova - Gebze feribot ücreti
 • Safranbolu Bağlarsaray Otelde 1 gece konaklama
 • Bağlarsaray otelde 1 sabah kahvaltısı, 1 akşam yemeği
 • Bolu Karpalas Otelde 1 gece konakalama
 • Karpalas Otelde 1 sabah kahvaltısı, 1 akşam yemeği
 • Rehberlik
 • Tüm otoban ve otopark ücretleri
 • Seyahat Sigortası
 • Araç içi ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Otellerdeki yemekler dışındaki tüm yiyecek ve içecekler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Yedigöller minibüs çıkışı extradır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  13 Kasım
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  13.11.2019660.00 TL815.00 TL 660.00 TL-Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri